cafe restorant ilaçlama

cafe restorant ilaçlama

CAFE RESTORANT İLAÇLAMA

 

En çok ziyaret edilen mekanlar arasında yer alan restoranlar ve cafeler, hayatımızda önemli bir yere sahiptir. 7’den 70’e herkesin vakit geçirmekten zevk aldığı cafelerde en çok dikkat edilen hususlardan biri şüphesiz temizlik ve sağlığa zarar verecek herhangi bir etkenin bulunmamasıdır. Dolayısıyla ziyaretçilerin beklentilerini karşılamak söz konusu olduğunda haşereler oldukça önem taşımaktadır. Restoran ve cafeler haşerelerin üremesine ve varlığını sürdürmesine oldukça müsait mekanlardır. Çünkü haşerelerin en çok kendine yer bulunduğu alanlar mutfaklardır. Cafe ve restoranlarda bulunan mutfaklar da gıdaların depoladığı alanlar olduklarından, haşereler bu alanlarda yaşamlarını rahat bir şekilde sürdürebilirler. Bunun önüne geçebilmek adına yapılması gereken tek şey; Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş ilaçların kullanıldığı ve işinde profesyonel olan bir firma ile iletişim sağlayarak cafe ilaçlama olacaktır. Özellikle gıdalarla çok fazla içli dışlı olunan mekanlarda periyodik olarak ilaçlama işleminin yapılması gerekmektedir. Böylelikle haşerelerden arındırılmış bir ortam ile hem çalışanların hem de müşterilerin refahı sağlanmış olacaktır.

 

Haşerelerin dışında bir başka risk faktörü olan türler de farelerdir. Fareler gıdaların fazlasıyla yer aldığı ve depolandığı alanlarda çok kolay bir şekilde üreyebilirler. Bunun önüne geçebilmek için farklı bir ilaç türü olan fare ilacının uygulanması gerekmektedir. Bu sayede insanların korkulu rüyası olan farelerden kurtulmuş ve daha temiz bir ortam yaratmış olursunuz. Eğer fareler ile başınız dertte ise  insanın huzurunu bozan bu canlıların yok edilmesi amacı ile firmamızın telefon numarasından bizlerle iletişime geçerek bu sorunun en kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Pireler ve böcekler de başa bela olan bir başka türlerdir. Kalabalık ve çoğu insanın bir arada bulunduğu ortamlarda hareketlerini zıplayarak sağlayan pireler, her bölgede yer alabilirler. Özellikle bahçeli olan işletmelerde pire ve böceklere oldukça sık bir şekilde rastlanmaktadır. Bunu önlemek adına firmamız en kaliteli ve en doğru ilaçları kullanarak bu sorununuzdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Uygulayacağımız ilaçlar tamamen insan sağlığına zararsız olup; son derece etkili ve ekonomiktir. Yapılan bu ilaçlamalar sizlere vakitten kazandıracak ve iş yerinizi günlerce kapatmak zorunda kalmayacaksınız.

CAFE RESTORANT İLAÇLAMA NASIL YAPILIR ? 

 

Tamamen sağlık bakanlığı onaylı olan ilaçlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına daima çalışmaktayız. Tek yapmanız gereken böcek, haşere ve fare gibi türlerle karşılaştığınızda firmamızla iletişime geçerek bizlerden randevu almak olacaktır. Randevu gün ve saati geldiğinde ilaçlamayı yapacak olan uzman ekibimiz, tüm ekipman ve donanımları ile işlemi gerçekleştirecek ve tüm böcek ve kemirgen türlerinin yok edilmesini sağlayacaktır. 7 gün 24 saat çalışan profesyonel ekibimiz işini en iyi şekilde yerine getirebilmek için günden güne kendilerini geliştirmeye devam etmektedir. Oldukça ekonomik olan fiyatlandırmalarımız ile her bütçeye uygun şekilde verdiğimiz hizmet ile müşteri memnuniyetine önem vermekte ve her türlü değerlendirmelerinizi de dikkate almaktayız. Eğer hem ekonomik hem kaliteli bir ilaçlama hizmeti arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.