Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt böcek ilaçlama profesyonel böcek ilaçlama alanında 15 yıllık verdiği hizmetten dolayı İstanbul da lider böcek ilaçlama firması olarak konumunu korumaktadır. Esenyurt böcek  ilaçlama firması  2005  yılından kurulmuş olup bu güne dek  kadar verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmeti garantili hizmet ve uygun fiyat politikasından hiç şaşmayıp mutlu müşteri prensibi ile böcek ilaçlama hizmetine vermektedir.

Esenyurt  böcek ilaçlama  olarak 15 yıllık böcek ilaçlama tecrübemiz ile verdiğimiz tüm haşere ilaçlama hizmetleri garanti kapsamında çözülmekte ve ekonomik fiyat garantisi politikamız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Haşere problemi yaşıyorsanız iletişime geçip 7/24 garantili böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama firması nasıl seçilir ?

İstanbul da korsan ilaçlama firmaları son zamanlarda çoğalmaya başladı bunun önüne geçebilmek için  Böcek ilaçlama firması seçerken öncelikle sağlık bakanlığı tarafından sertifika kazanmış olup olmadığı teyit edilmelidir. Çalışanların eğitime katılıp belgelerinin olup olmadığı mutlaka teyit edilmelidir. Aksi takdirde kaçınılmaz kazalar olabilmektedir. Korsan firmalar tarafından yapılan böcek ilaçlama işlemleri sırasında zehirlenme vakaları artmış olup ölümler meydana gelebilmektedir. Esenyurt  böcek ilaçlama firması olarak esenyurt  tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Sizler için hizmet alanlarımızı listeledik.

  • Akçaburgaz Mahallesi böcek ilaçlama
  • Ardıçlı Mahallesi böcek ilaçlama
  • Atatürk Mahallesi böcek ilaçlama
  • Esenkent Mahallesi böcek ilaçlama
  • Güzelyurt Mahallesi böcek ilaçlama
  • İncirtepe Mahallesi böcek ilaçlama
  • İnönü Mahallesi böcek ilaçlama
  • İstiklal Mahallesi böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ?

 

Böcek ilaçlama yapılmadan önce mutlaka haşere türü  ortam koşulları ve ilaçlama yapılacak alan analiz edilmelidir. Kapalı alanlarda ilaçlama yapılacak ise mutlaka gıda ürünlerinin üzeri kapatılmalıdır. Kullanılan ilaç hakkında bilgi verilmelidir.

Haşere türüne  bağlı olarak ilaçlama yöntemleri değişebilmektedir. Kene ilaçlama  ile örümcek  ilaçlama yöntemleri çok farklı olabilmektedir. Hamam böceğinde kokusuz jel  böcek ilaçlama yapılırken kene ilaçlama da dumanlama yöntemi yapılabilmektedir. Kokusuz böcek ilaçlama yapılırken alanı terk etmeniz gerek kalmaz . Kokulu böcek ilaçlama da ise uzun süre ilaçlama yapılan yerde bulunmamanız ve ortamı iyice havalandırmanız gerekmektedir.

Yaşam alanlarınızda böcek sorununu fark ettiğinizde zaman kaybetmemenizde çok önemlidir. Böcekler hızlı çoğalma potansiyeline sahip olduğunu unutulmamalı.  Esenyurtta En çok Hizmet Verdiğimiz Haşere Türlerinden bazılarını sizler için listeledik