Ev İlaçlama

Evlerimizde hem sağlığımıza hem de madden ve manen bizlere tedirginlik veren böcekler ve haşereler son zamanlarda oldukça çoğalmaktadır. Bu noktada ev ilaçlama hizmeti oldukça büyük önem sarf etmektedir. Böceklerden ve haşerelerden kurtulabilmek için en etkili çözüm yolu evlerimizin ilaçlanmasıdır. Böcek İlaçlama denince İstanbul ilinde ilk akla gelen ve İstanbul’da en çok tercih edilen firma olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Yılların verdiği deneyim sayesinde en profesyonel personellerimiz ve en etkili ilaçlama ekipmanlarımız ile birlikte bizlerle beraber ev ilaçlama hizmetine sahip olan her müşterimizin sorunlarını en iyi çözümü sağlamaktayız.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl ve ne şekilde yapılır diye soracak olursanız bu noktada en önemli ve en hassas olunacak şey tabi ki de ilaçlama içerisinde kullanacağımız ilaçların sağlık bakanlığı onaylı ve son derece kaliteli olmasıdır. Firmamız yıllardır en kaliteli olan ilaçları kullanmaktadır. Kullandığımız ilaçların hiçbir şekilde çevreye ve hiçbir canlıya zararı olmaması her açıdan çok büyük bir artı sağlamaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen ilaçlama işleminin hemen ardından güzel bir havalandırma da yapıldıktan sonra ev sahipleri dilediği gibi evlerinin içerisinde yaşamlarını sürdürebilirler. Firmamız tarafından gerçekleştirilen ev ilaçlaması sonrasında evinizde hiçbir şekilde haşere ve böceğe rastlamanız mümkün olmayacaktır. Her haşere ve böceğe göre özel şekilde kullanılan ilaçlarımız ve firmamızın sağladığı ev ilaçlama hizmeti sayesinde evinizi her türlü böcek ve haşereden uzak tutmak son derece kolay olacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı firmamızdan Ev ilaçlama Hizmetinden faydalanabilirsiniz

Ev İlaçlama Firmaları 

Firmamız ev ilaçlama işlemini gerçekleştirmeden önce evinizde gerekli olan ekspertiz işlemini sağlar. Bu ekspertiz işlemi sırasında evde bulunan böcek ve haşerelerin çokluğu ve evinizin büyüklüğü fiyat aşamasında firmamızın size vereceği teklifte büyük etkiye sahiptir. Gerekli ekspertiz işlemleri yapıldıktan sonra evinizin içerisinde bulunan haşere ve böceklere karşı kullanılan ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri de fiyat konusunda oldukça büyük öneme sahiptir. Bu tür ekspertiz işlemleri sağlandıktan ve her şeye karar verildikten sonra firmamız ev ilaçlama hizmeti için evinizde ne kadar personelimizin çalışacağına karar verir ve siz değerli müşterilerimize bir fiyat verir. Bu sayede belli bir fiyat seçeneği ile bu hizmete başlanır. Çoğu kurumsal olmayan ilaçlama firmaları bu yöntemi kullanmayıp müşterilerine büyük sorunlar yaşatmaktadır. Daha sonradan verilen fiyatlar da oldukça yüksek görülen şişirmeler ile çoğu müşteri bu noktada ilaçlama firmalarından şikayetçi durumdadır. Firmamız bu noktada İstanbul ilinde en kurumsal firma olması nedeni ile en çok tercih edilen ve müşterilerin ilk tercih ettiği firma olmasıyla bilinirliğini sürdürmektedir.

 

Ev İlaçlama Yöntemleri

Firmamız ev ilaçlama hizmetini sağlarken 2 yöntem kullanmaktadır. Birinci yöntem Pulverizatör dediğimiz cihaz ile her noktaya uygulanabilen püskürtme yöntemidir. Bir diğer yöntem ise dumanlama yöntemidir. Bu yöntemle duman şeklinde etrafa yayılan ilaçlar sayesinde yaşam alanlarınızda bulunan böcek ve haşerelerin ilaçlanması amaçlanır. Siz de eğer evinizi ilaçlatmayı düşünüyorsanız firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Haşere sorununuz olduğunda veya evinizi gelebilecek haşerelerden  korumak istediğinizde, probleminizin kökenini belirlemeye ve eviniz için açıkça yapılmış bir çözümü uygulamaya yardımcı olmak için bilime dayalı yaklaşımımızı uyguluyoruz. Ev İlaçlama  sırasında,  verdiğimiz Hizmet  standardımızı sürdürmek için araştırma, koruma, güçlendirme, izleme, raporlama ve takip etme konusunda yüksek eğitimli Konfor ilaçlama uzmanına güvenebilirsiniz.