• BÖCEK İLAÇLAMA DA 21 YILLIK TECRÜBE
    NEDEN KONFOR İLAÇLAMA ?

    BÖCEK İLAÇLAMA DA 21 YILLIK TECRÜBE

    Firmamız bünyesinde 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile beklentilerinize en hızlı cevabı vermekteyiz. Hizmetimizden faydalanan tüm müşterilerimizi, beklentileri doğrultusunda dinleyip hareket ederek memnuniyetle sonuçlandırmayı misyon bilerek, vizyonumuzu kaliteli hizmet doğrultusunda genişletme odaklı çalışmaktayız. 
21 YILLIK HİZMET

Firmamız bünyesinde 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile beklentilerinize en hızlı cevabı vermekteyiz.

 Haşere sorunlarınıza kalıcı çözümler ve sağlıklı yöntemler ile ortadan kaldırma beklentisi içerisinde iseniz
Hizmetimizden faydalanan tüm müşterilerimizi, beklentileri doğrultusunda dinleyip hareket ederek memnuniyetle sonuçlandırmayı misyon bilerek, vizyonumuzu kaliteli hizmet doğrultusunda genişletme odaklı çalışmaktayız. Yaptığımız işlemleri müşterilerimizin beklentilerine en iyi karşılığı verebilmek adına garanti kapsamı altında gerçekleştirmekteyiz.
böcek ilaçlama şirketi

böcek ilaçlama

25,000 den fazla haşere ilaçlama

Bütün böcek ilaçlama işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz işlem esnasında bulundukları ortamdan ayrı kalmadan haşerelere karşı çözüm üretmekteyiz.
HAŞERE İLAÇLAMA

ÇEVRE DOSTU İLAÇLAMA

Bütün böcek ilaçlama işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz işlem esnasında bulundukları ortamdan ayrı kalmadan haşerelere karşı çözüm üretmekteyiz.
böcek ilaçlama firmaları

Uygun fiyat Garantisi

Firmamız Ekonomik fiyat garantisi ile çalışmaktadır. En önemlisi ise Yaptığımız bütün işlemler GARANTİ kapsamına girmektedir
BÖCEK İLAÇLAMABÖCEK İLAÇLAMA
KONFOR İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA

İstanbul anadolu yakasında ve avrupa yakasında yüzlerce ilaçlama firmaları bulunmakta Konfor böcek ilaçlama firması olarak 2005 yılından itibaren İstanbul’un tüm Semtlerinde Böcek İlaçlama hizmeti vermekteyiz. Konfor  ilaçlama ekibi olarak ev ilaçlama , okul ilaçlama  ,işyeri ilaçlama ve depolarınızı özenle ilaçlamaktayız. Diğer ilaçlama firmalarından en büyük farklımız sunmuş olduğumuz böcek, fare ilaçlama ve benzeri ilaçlama faaliyetlerini en kaliteli ve en profesyonel şekilde sunmakla birlikte sunmuş olduğumuz tüm bu hizmeti en uygun fiyat garantisi ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Konfor böcek ilaçlama ekibimiz ile ev,okul ve iş yerlerinize yuva yapmış olan fare haşere ve diğer tüm böcek türlerinin yuvalarını tespit  ederek sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve son teknoloji ilaçlama ekipmanlarımız ile yaşam alanlarına göre ilaçlama yöntemi seçmekteyiz. Fareler bulundukları ortama yüksek  mikrop ve virüs yaymaktadır aynı zaman fareler stres altında olduklarında sadece kendilerine zarar vermek dışında karşısındaki kişilerede ısırarakta zarar verebilmektedir. Ev,okul ve işyerlerinizde görmüş olduğunuz fareleri geleneksel yöntemler ile yakalamak size farelerden geçebilecek olan virüs ve parazitlerin size ve sevdiklerinize geçmenize neden olabilmektedir.