Konfor İlaçlama Kimdir ?

2005 yılında 21 yaşındaki M. Çoktin tarafından kurulan Konfor  haşere kontrol hizmetlerinde 14 yıldan fazla deneyime sahiptir ve termitler, kemirgenler ve böcekler dahil olmak üzere yaygın zararlılara karşı koruma konusunda uzmanlaşmış, endüstride lider hizmet firmasıdır. Haşere kontrolüne ek olarak şirket, Temizlik  ve Dezenfeksiyon hizmetleri de dahil olmak üzere tüm Yaşam alanlarını korumaya yardımcı olacak entegre planlar da sunuyor.  Konfor ilaçlama , İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Balıkkesir ‘de yaklaşık 1,7 milyon konut ve ticari müşterilere  Hizmet Sağlamaktadır. Konfor ilaçlama , Sağlık Bakanlığı tarafından bilimsel olarak test edilmiş, kanıtlanmış ve tescil edilmiş ürünler kullanır.  Konfor İlaçlama Bünyesinde Çalışan Tüm Personeller Eğitim Alıp Sertifikaları bulanan ekiplerden oluşmaktadır. Eğitim Sağlık Bakanlığı  Tarafından verilmektedir.

 Korona virüsle mücadelede işimiz hayati önem taşıyor. Sağladığımız Hizmetler, bu süre zarfında halkımızı desteklemek için çalışan işletmelerin zararlılarını uzak tutmaya yardımcı oluyoruz. Ticari tesisler ve üretim merkezlerinden evlere, hastanelere ve acil durum tesislerine kadar, bir topluluk olarak hepimiz ortak zararlılarla değil, bu virüsle savaşmaya odaklanmaya devam etmek için üzerimize düşeni yapmalıyız.

En büyük önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliğidir. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) rehberliğinde tüm şubelerimizde önleyici ve ihtiyati tedbirleri uygulamaya devam ederken, evlerin ve iş yerlerine hizmet vermeye devam edeceğiz. 

Çevre Sağlığını Önemsiyoruz

İnsanların zararlı olarak gördüğü böcekler, kemirgenler ve diğer canlılar, dünyanın ekolojik dengesini korumak için aslında kritik öneme sahiptirler.  Yalnızca insanların sağlığını veya mülkünü tehlikeye attıklarında zararlı olurlar.  Konfor ilaçlama  olarak, müşterilerimizin evlerindeki ve işyerlerindeki haşereleri kontrol etmeye yardımcı olurken Çevre sağlığını korumanın da sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

Halk Sağlığını Önemsiyoruz

Konfor İlaçlama olarak , zararlıları önlemeye ve kontrol etmeye yardımcı olarak halk sağlığının korunmasına yardımcı olmanın yanı sıra tüketicileri bu zararlıların oluşturduğu potansiyel sağlık riskleri konusunda eğitim vermekte kararlıyız. Sadece Çevre Bakanlığı’na kayıtlı ürünleri kullanıyoruz. Zararlıların yok edilmesine maksimum etki ve çevremize minimum etki.

Ekonomik Fiyat Garantisi

% 100 garantili haşere kontrol fiyatlarımız rakiplerimizden daha düşüktür ve İstanbul’da kaliteli haşere kontrolü için en düşük Fiyatta Hizmet  almanızı sağlar. Konfor İlaçlama  tüm müşterilerimiz için herhangi bir haşere istilasını tamamen ortadan kaldırmayı garanti eder.