işyeri - ofis dezenfeksiyonu

İş Yeri Dezenfeksiyonu

İŞYERİ DEZENFEKSİYONU

Covid-19 salgınının da gelmesiyle birlikte hepimiz temizliğe ve hijyene daha da önem verir hale geldik. Günlük yaşantımıza ıslak mendiller, dezenfekte solüsyonlar ve benzeri birçok temizlik ve bakteri öldürücü kimyasallar girdi. Bu zorlu zamanlarda bizim için en önemli ve bir o kadar sağlık açısından bize yararlı olacak şeylerin başında temizlik ve hijyen gelmektedir. İşyerlerimiz,  ofislerimiz, evlerimiz, tuvaletler vb. yerler bizim en sık kullandığımız ve sürekli olarak orada bulunduğumuz merkez yerlerden birisidir. Gün içinde ve gün boyu orada olduğumuz, aktif olarak kullandığımız ve hemen hemen çoğu kişinin gelip gittiği hareketin ve aktifliğin çok fazla olduğu yerlerdir işyerimiz. Dokunulan her bir köşe, temas halinde olduğumuz her yerde arkamızda milyonlarca virüs ve bakteri bırakırız,  hal böyle olunca istemeden de olsa çoğu kişinin hasta olmasına vesile olabiliriz. Virüs ve bakterilerin dokunulan yerden kapılmaması için işyeri dezenfektasyonunuzu mutlaka sık sık yaptırmanızı önermekteyiz.

İŞYERİ DEZENFEKSİYONU NASIL YAPILIR

Günlük yaşamımızda veya iş hayatımızda çevre temizliğine duyarlı olan kişiler var, olmayan kişiler var. Pandemi sürecine girdiğimizden beri herkes pür dikkat temizliğe önem vermekte ve gereken önlemleri de almaktadır hal böyle olunca biliyorsunuz ki biz de risk grubu sayılmaktayız. Kalabalığız ve doğru dezenfektan ve doğru şekilde dezenfeksiyon bizler çok önem arz etmektedir.

İŞYERİ DEZENFEKTE ŞİRKETİ 

İşyeri dezenfeksiyonunun güvenilir ve  doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çünkü çalışanlar ve personeller temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışmak isterler. Çalışanların sağlığı ve temizliği için KONFOR İLAÇLAMA  ile gönül rahatlığı ile çalışabilir, işyerinizin dezenfeksiyonunu kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. İşyeri Dezenfeksiyonu esnasında kullanmış olduğumuz, dezenfeksiyon aletleri  son teknoloji kullanılarak hazırlanmış Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile 15 yıllık deneyim ve uzmanlıklarımız ile bu işi  hizmetinize sunmaktayız. Ofis sağlığı ve  çalışanlarınızın güvenliği için ofis ve işyerlerinizi özenle dezenfekte ediyor ve siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir ortam teslim ediyoruz. İşyeri dezenfeksiyonu ve iş yeri temizliği için 08504666058 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir ve  sağlık bakanlığı onaylı işyeri dezenfeksiyonunuzu yaptırabilirsiniz.