küçükçekmece böcek ilaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekemece böcek ilaçlama 15 yıllık profesyonel böcek ilaçlama alanında verdiği hizmetten dolayı İstanbul da lider böcek ilaçlama firması olarak yerini korumaktadır. Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak  kurulduğumuz 2005 yılından bu güne kadar verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmeti garantili hizmet ve ekonomik fiyat politakasın dan hiç şaşmayıp mutlu müşteri kazanma prensibi ile böcek ilaçlama hizmetine devam etmektedir.

 

Böcek ilaçlama firması nasıl seçilir ?

Günümüz teknolojileri hızlı birşekilde geliştiği için iletişim ve alışveriş hizmetleri çok kolaylaşmıştır bunu firsat bilen merdiven altı tabir edilen korsan böcek ilaçlama firmaları fırsattan yararlanabilmek için her türlü yolları denemektedirler.

Böcek ilaçlama firması seçerken öncelikle sağlık bakanlığı tarafından eğitim alıp sertifika kazanmış olup olmadığı teyit edilmelir. Çalışanların yetki belgelerinin olup olmadığı mutlaka teyit edilmelidir. Aksi takdirde kaçınılmaz kazalar olabilmektedir. Son zamanlarda korsan firmalar tarafından yapılan böcek ilaçlama işlemleri sırasında zehirlenme vakaları artmış olup ölümler meydana gelebilmektedir.

 

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ?

 

Böcek ilaçlama yapılmadan önce mutlaka haşere türü  ortam koşulları ve ilaçlama yapılacak alan analiz edilmelidir. Kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılacak ise mutlaka gıda ürünlerinin üzeri kapatılmalı

 Haşere türüne bağlı olarak  ilaçlama yöntemleri değişebilmektedir. Bit ilaçlama ile hamam böceği ilaçlama yöntemleri çok farklı olabilmektedir. Hamam böceğinde kokusuz böcek ilaçlama yapılırken bit ilaçlama da dumanlama yöntemi yapılabilmektedir. Kokusuz böcek ilaçlama yapılırken alanı terk etmeniz gerekmemektedir. Kokulu böcek ilaçlama da ise uzun süre ilaçlama yapılan yerde bulunmamanız ve ortamı iyice havalandırmanız gerekmektedir.

Yaşam alanlarınızda böcek sorununu fark ettiğinizde zaman kaybetmemenizde çok önemlidir. Böcekler hızlı çoğalma potansiyeline sahip olduğunu unutulmamalı.

Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak küçükçekmecenin tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Sizler için hizmet alanlarımızı listeledik.

  • ATAKENT MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • ATATÜRK MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BEŞYOL MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • CENNET MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • FATİH MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • GÜLTEPE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • HALKALI MERKEZ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

 

Küçükçekmece böcek ilaçlama  olarak 15 yıllık böcek ilaçlama tecrübemiz ile verdiğimiz tüm haşere ilaçlama hizmetleri garanti kapsamında çözülmekte ve uygun fiyat garantisi politikamız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Böcek sorunlarınız için iletişime geçip 7/24 garantili böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.