Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece böcek ilaçlama 15 yıllık profesyonel böcek ilaçlama alanında verdiği hizmetten dolayı İstanbul da lider böcek ilaçlama firması olarak yerini korumaktadır. Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak  kurulduğumuz 2005 yılından bu güne kadar verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmeti garantili hizmet ve ekonomik fiyat politikasın dan hiç şaşmayıp mutlu müşteri kazanma prensibi ile böcek ilaçlama hizmetine devam etmektedir.

Küçükçekmece böcek ilaçlama  olarak 15 yıllık böcek ilaçlama tecrübemiz ile verdiğimiz tüm haşere ilaçlama hizmetleri garanti kapsamında çözülmekte ve uygun fiyat garantisi politikamız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Böcek sorunlarınız için iletişime geçip 7/24 garantili böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama firması nasıl seçilir ?

Günümüz teknolojileri hızlı bir şekilde geliştiği için iletişim ve alışveriş hizmetleri çok kolaylaşmıştır bunu fırsat bilen merdiven altı tabir edilen korsan böcek ilaçlama firmaları fırsattan yararlanabilmek için her türlü yolları denemektedirler. Böcek ilaçlama firması seçerken öncelikle sağlık bakanlığı tarafından eğitim alıp sertifika kazanmış olup olmadığı teyit edilmelidir. Çalışanların yetki belgelerinin olup olmadığı mutlaka teyit edilmelidir. Aksi takdirde kaçınılmaz kazalar olabilmektedir. Son zamanlarda korsan firmalar tarafından yapılan böcek ilaçlama işlemleri sırasında zehirlenme vakaları artmış olup ölümler meydana gelebilmektedir. Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak küçükçekmece nin tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Sizler için hizmet alanlarımızı listeledik.

  • Atakent Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Atatür mahallesi Böcek İlaçlama
  • Beşyol Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Fatih Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Fevzi Çakmak Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Gültepe Mahallesi Böcek İlaçlama
  • Halkalı Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama nasıl yapılır ?

 

Böcek ilaçlama yapılmadan önce mutlaka haşere türü  ortam koşulları ve ilaçlama yapılacak alan analiz edilmelidir. Kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılacak ise mutlaka gıda ürünlerinin üzeri kapatılmalı

Haşere türüne bağlı olarak  ilaçlama yöntemleri değişebilmektedir. Bit ilaçlama ile hamam böceği ilaçlama yöntemleri çok farklı olabilmektedir. Hamam böceğinde kokusuz böcek ilaçlama yapılırken bit ilaçlama da dumanlama yöntemi yapılabilmektedir. Kokusuz böcek ilaçlama yapılırken alanı terk etmeniz gerekmemektedir. Kokulu böcek ilaçlama da ise uzun süre ilaçlama yapılan yerde bulunmamanız ve ortamı iyice havalandırmanız gerekmektedir.

Yaşam alanlarınızda böcek sorununu fark ettiğinizde zaman kaybetmemenizde çok önemlidir. Böcekler hızlı çoğalma potansiyeline sahip olduğunu unutulmamalı.  Küçükçekmece Bölgesinde En Çok karşılaştığımız haşere türlerini sizler için listeledik

Küçükçekmece Fare İlaçlama

Küçükçekmece Pire İlaçlama